Konferencja

      Szanowni Państwo, 

Fundacja Przestrzeń Kobiet i Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University z Nowego Sącza serdecznie zapraszają na konferencję upowszechniającą pt.  

„Z komputerem na rynek pracy"

- dorobek projektu ITqual w zakresie przeciwdziałania marginalizacji pracowników sektora MŚP powyżej 40 roku życia na rynku pracy

Konferencja rozpocznie się 6 czerwca 2008 roku (piątek) o godzinie 12:00 w Sali Gotyckiej Zamku Żupnego w Wieliczce.

Spotkanie będzie okazją do dyskusji o dyskryminacji ze względu na płeć i wiek na rynku pracy, szczególnie w kontekście kompetencji informatycznych. Podczas konferencji porozmawiamy o plusach i minusach elastycznych form zatrudnienia, podyskutujemy także o zarządzaniu różnorodnością - nowoczesnym narzędziu wykorzystywania potencjału pracowników i pracowniczek przedsiębiorstw, szczególnie w kontekście płci i wieku. Przedstawimy dobre praktyki i ciekawe projekty szkoleń komputerowych dla osób 40+ i seniorów / seniorek. Zaprezentujemy także dorobek Projektu ITqual, realizowanego przez WSB-NLU. Integralną częścią konferencji są warsztaty antydyskryminacyjne pt. Płeć i wiek na rynku pracy – czy to ma znaczenie? , które poprowadzą trenerki Fundacji „Przestrzeń Kobiet” 

Program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy dla osób zainteresowanych udziałem w spotkaniu znajdują się w menu po lewej stronie.